העמקת התרגול

חג שבועות של סדנאות העמקה ותרגול מייסור

עם הרמוני סלייטר

28-30.5

אנחנו שמחים ונרגשים לארח שוב את הרמוני לסדנת סוף שבוע חגיגית כולל תרגולי מייסור. הרמוני, אחת ממורות האשטנגה הבכירות בעולם ואחת הנשים הבודדות בעולם (17 בכל העולם) שקיבלו הסמכה מלאה (certified) מפטבהי ג׳ויס, תגיע לסוף שבוע מלא בסדנאות ותרגולי מייסור. במפגשי המייסור יצטרף להרמוני ראסל קייס, מורה לאשטנגה עם מעל 20 שנות ניסיון בהוראת מייסור.

סוף השבוע יתחיל ביום חמישי ויכלול 3 תרגולי מייסור ו 3 סדנאות העמקה.

יום חמישי:

7-10 מייסור – אימון אישי מייסור סטייל היא שיטת התירגול המסורתית לאשטנגה ויניאסה יוגה, אשר הגיעה במקורה מהגורו פטבהי ג'ויס שישב בעיר מייסור שבהודו ועל כן קוראים לשיעור "מייסור סטייל". ההנחיה וההוראה בשיעור זה מבוססת על הדרך בה לימדו יוגה בעבר: אחד על אחד, מורה מול תלמיד, אך זה קורה עם מספר תלמידים במקביל.

13-15:30 עמידות ידיים מתחילות בסדרה הראשונה – הלמידה לאיזון על הידיים מתחיל כבר מהצדעת השמש הראשונה. אם אתה רוצה להתחיל לבנות את הכוח דרך הזרועות והליבה לתרגול עמדות יד, היסודות נמצאים ממש בתנוחות של סדרות הראשונה, החל מכל וויניאסה – ללמוד לקפוץ אחורה ולקפוץ דרכה.

יום שישי:

8-11:30 מייסור

15-17:30 ניגודים מושכים -כיצד לפתוח את האגן והגב – היכרות עם טכניקות שונות שיכולות לשפר את ההיבטים 'פתיחת האגן והן 'כיפוף גב' של תרגול היוגה שלך

יום שבת:

7-10 מייסור

15-17:30 -התרגול כמראה ללימוד עצמי – מסע התרגול לרוב אינו לינארי. אנו נבחן דרכים שונות לגשת לתרגול היוגה על מנת לגלות כיצד אנו יכולים לשלב את כל גפי היוגה בחיי היומיום, ואולי תוך כדי נחשף לרבדים שלא היו גלויים לנו בגוף ובנפש כאחד.
זהו גם זמן בו התלמידים ישאלו שאלות הקשורות לתרגול או שאלות אחרות הקשורות ליוגה

מחירון

סופ״ש מלא – הרשמה מוקדמת 990 – (מחיר מלא ₪1500)- לתשלום והרשמה

סדנה בודדת – הרשמה מוקדמת 290 (מחיר מלא₪350) – לתשלום והרשמה

מייסור בודד -₪150 – לתשלום והרשמה

אודות הרמוני – הרמוני סלייטר מלמדת אשטנגה יוגה בשיטת Mysore כבר למעלה מעשור. הרמוני נפגשה עם היוגה לראשונה ב -1995, והחלה לתרגל אשטנגה ב 2000. היא תמיד התעניינה מאוד ברוחניות ובאמנות התנועה הגופנית. להרמוני רקע של חמש עשרה שנות הכשרה של ריקודים ושני תארים ראשונים בפילוסופיה ומדעי הדת.

בשנת 2002, היא נסעה לסין לחקור מדיטציה בודהיסטית ובשנת 2004 היא עשתה את המסע הראשון שלה ל Mysore, הודו. באותה שנה היא עברה לדרום מזרח אסיה, שם החלה במסע של חמש שנים בחו"ל ולימדה יוגה. זאת הייתה ברכה להקדיש תקופות ממושכות של תרגול עם פטבי גויס ושאראת במכון לחקר האשטנגה יוגה.

הרמוני הוסמכה על ידי פטבהי ג׳ויס בשנת 2006, וקיבל אישור משאראת ג׳ויס בשנת 2015. היא אחת מ 17 נשים בעולם כולו שהוסמכו (certified)

במהלך השנים היא ייסדה שני סטודיויים מסורתיים ליוגה בקנדה. הראשון הוקם בשנת 2009, בויקטוריה, והשני נמצא בקלגרי. עם ליידת בנה Jediah בשנת 2011, החיים הפכו מלאים ומתוקים.

לאתר של הרמוני

אודות ראסל – מתרגל ומלמד יוגה אשטנגה כבר למעלה מ 25 שנה. מורה צנוע ומעודן, הוא קיבל אישור על ידי Sri K Pattabhi Jois בשנת 2005. ראסל ידוע ברוח השובבה והמבודחת שלו, ובעשיה לצדק חברתי. כשפטאבהי ג'ויס הזמין אותו לשיעור פרנאמה בשנת 2007, הוא ראה בכך כציון הגבוה ביותר.
כמנהל השותפויות של קרן Pure Edge, חברה ללא כוונת רווח, המביאה לתוכניות תרגול מבוסס-יוגה ולתכניות-mindfulness לבתי ספר ברחבי ארה"ב, הוא ידוע בהגשתו היצירתית של מצגות חווייתיות בנושא מדעי המוח ללמידה חברתית ורגשית. ראסל מלמד אשטנגה יוגה בשיטת מיסור מאז 2001, ולימד תכניות בניו יורק, ברייטון אנגליה, טייפה טייוואן, סן פרנסיסקו, וכיום הוא מנהל אשטנגה יוגה באוניברסיטת סטנפורד.

*הרשמה מוקדמת עד 16.4

מדיניות ביטולים

ניתן להציע מחליף שייקח את מקומכם בכל עת כל עוד המחליף אינו רשום כבר לסדנה.

במידה ולא מצאתם מחליף, יחולו דמי הביטול הבאים:

ביטול עד 1.4 – 25% דמי ביטול

ביטול עד 30.4 – 50% דמי ביטול

ביטול אחרי 1.5– אין החזרים