קורס מורים מתקדם

300 שעות

נובמבר 2021

קורס מורים של יוגה לבונטין יספק השכלה אינטגרטיבית, ברמת מומחה יוגה באשטנגה וויניאסה, אנטומיה, מתודולוגיות הוראה, ופילוסופיה השוואתית. קורס המורים ילמד אותך ללמד יוגה ברמה הגבוהה ביותר ויתן לך את הכלים כדי להעביר הלאה את המיומנויות שתרכוש, לחשוב באופן יוגי, ולמצא את דרך ההוראה הנכונה לך. קורס המורים מיועד למורים שמחפשים יותר עומק, מיומנות, והשראה בתרגול וההוראה שלהם. הקורס מתאים למורים אשר השלימו את קורס ה 200 שעות של yoga alliance או קורס מקביל.

 

קורס המורים של יוגה לבונטין זו הזדמנות לשינוי דרך חיים, הזדמנות לצמיחה והתפתחות פיזית נפשית ורוחנית. כשאתה גדל כפרט, לומד על עצמך, מעמיק את התרגול שלך, ומהווה דוגמא לאחרים, אתה מתפתח למורה גדול ואדם טוב יותר באופן טבעי.

קורס זה יתמקד בעיקר בפיתוח הבנה מתקדמת של איך ללמד ביעילות אסאנה, פראניאמה ומדיטציה לכל רמות וסוגי התלמידים. אנחנו נבחן ונעמיק בכל אחד מהנושאים הנחשבים חיוניים בפיתוח המתמשך שלך כמורה מקצועי ליוגה. תצבורו ידע מעמיק של טכניקות מתקדמות פראניאמה, מדיטציות, אנטומיה מבנית, פילוסופיה, ותזכו להזדמנות ללמד וללמוד hand on adjustments בשיעורי אסאנה. קורס זה מיועד לשאת אותך בהמשך הדרך שלך כמורה וכתלמיד ולהכין אותך לחקירה אישית ומקצועית מתקדמת יותר.

בקורס תזכו ללמוד עם מורים בכירים ומנוסים, במהלך הקורס תתנסו בהעברת שיעורים מלאים לתלמידים מהקורס ותלמידים מהסטודיו כמו גם שיעורים בהם תהיו אסיסטנטים 

הקורס מוכר לתעודה של  yoga alliance ברמת 300 השעות

מתענייני קורס מתקדמים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.