הסדרי הנגישות באתר

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמש ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. מתוך הנחה זו,  שמנו דגש וחשיבות רבה למתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים וביניהם הטקסטים, התמונות וכל פריט מידע ותוכן אחר המוצג כאן,  יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקע זמן רב ומאמץ ניכר על מנת להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד האתר מונגש?

לצורך הנגשת האתר נעשה מאמץ רב להתאים האתר לדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013 .

 – התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568 ) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך התקינה הבינלאומי 0.WCAG2

– האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

– התאמה לניווט מקלדת- מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת 

– הפונטים באתר הותאמו לבעלי מוגבלות ונבחרו כך שיהיו קריאים ופשוטים ככל האפשר.

– הצבעים באתר נבחרו כך שהניגודיות בין הרקע לתמונה תתאים לבעלי המוגבלות בראיה.

– חסימת הבהובים – ביצעתי עצירה של אלמנטים נעים וחסימת הבהובים, במידת האפשר. 

 – הקישורים באתר מודגשים וכך גם הכפתורים וכל שאר האלמנטים הלחיצים.

– הכותרות מודגשות באתר בגודל ובצבע בולט.

 – לתמונות ברחבי האתר מוצג תיאור אלטרנטיבי.

 – הצהרת הנגישות באתר ברורה ככל האפשר וההגעה אליה קלה ככל שניתן.

כמובן, שלמרות המאמצים להנגיש את האתר יתכן ויהיו אלמנטים או דפים שטרם הונגשו או שטרם נמצא עבורם הפתרון הטכנולוגי שיאפשר את הנגשתם. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות .

במידה וחרף המאמצים להנגיש את האתר, נתקלת בקושי בשימוש בו, נשמח אם תפנה.י אלינו:

03-5603888 או למייל yoga@yogalev.co.il או בכל דרך אחרת.

כל מאמץ לשפר את הנגישות באתר ולהתאימה לכל הגולשים והגולשות, יתקבל בברכה.

גלישה נעימה ומיטיבה,