כשחושבים על יוגה בתל אביב חושבים על יוגה לבונטין. יוגה לבונטין הנו סטודיו מרווח, מואר, מאוורר ונינוח הממוקם במרכז תל אביב, 2 דקות הליכה משדרות רוטשילד ברחוב לבונטין שנמצא במתחם גן החשמל. הסטודיו הוא מקום חי מלא פעילויות, יוגה, הרצאות, . אנחנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות על מנת שכל אחד יוכל לבחור את תחומי העניין בהם הוא רוצה להעמיק.

יוגה לבונטין, מקום ליוגה בתל אביב,  הוקם על יסודותיו הקסומים של יוגה בגן החשמל שנבנה ונוהל על ידי נילי לנדסמן ורני מדין. הסטודיו ממשיך להעניק תחושה נינוחה פתוחה וביתית. אוירה זו מאפשרת לכל אחד (אם זה אמנים, אנשי עסקים, נשים, גברים, מבוגרים ילדים וכו') להרגיש שהוא יכול לבוא על מנת להשקיע בעצמו, לפנות מקום לעצמו, ללמוד את עצמו.

הסטודיו מבקש לאפשר לכל מי שמעוניין לתרגל יוגה בתל אביב למצוא את השיעור שמתאים לו. אם זה המתרגל המתחיל המבקש להתוודע ליוגה לראשונה ואם זה המתרגל המנוסה המבקש להעמיק בהבנה ובתירגול. כל זאת באווירה חמה ואישית

צוות המורים שלנו נבחר מתוך אמונה שתלמידי הסטודיו צריכים לקבל את מורי היוגה הטובים ביותר בתל אביב. צוות המורים המנוסה, המקצועי, הטוב והאישי נותן מענה ונותן את הלב לתלמידי הסטודיו מתוך אמונה בדרך היוגה והרצון לתת ולהעמיק הרגשה זו לתלמידיהם.

יוגה לבונטין הוקם על ידי נטע ברנע וגיא הליץ, זוג בחיים, מתוך אהבה ליוגה והאמונה שהמרחב הזה בלבונטין, הוא מקום טוב לעשות בו יוגה. נטע היא מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה וגיא מתרגל ומנהל את הסטודיו. ביחד הם מתעדים כמעט במקביל לפתיחת הסטודיו להיות הורים.