שולחן

כשחושבים על יוגה בתל אביב חושבים על יוגה לבונטין. יוגה לבונטין הנו סטודיו מרווח, מואר, מאוורר ונינוח הממוקם במרכז תל אביב, 2 דקות הליכה משדרות רוטשילד ברחוב לבונטין שנמצא במתחם גן החשמל. הסטודיו הוא מקום חי מלא פעילויות, יוגה, הרצאות, . אנחנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות על מנת שכל אחד יוכל לבחור את תחומי העניין בהם הוא רוצה להעמיק.

יוגה לבונטין, מקום ליוגה בתל אביב,  הוקם על יסודותיו הקסומים של יוגה בגן החשמל שנבנה ונוהל על ידי נילי לנדסמן ורני מדין. הסטודיו ממשיך להעניק תחושה נינוחה פתוחה וביתית. אוירה זו מאפשרת לכל אחד (אם זה אמנים, אנשי עסקים, נשים, גברים, מבוגרים ילדים וכו') להרגיש שהוא יכול לבוא על מנת להשקיע בעצמו, לפנות מקום לעצמו, ללמוד את עצמו.

הסטודיו מבקש לאפשר לכל מי שמעוניין לתרגל יוגה בתל אביב למצוא את השיעור שמתאים לו. אם זה המתרגל המתחיל המבקש להתוודע ליוגה לראשונה ואם זה המתרגל המנוסה המבקש להעמיק בהבנה ובתירגול. כל זאת באווירה חמה ואישית

הסטודיו מתמחה בלתת מענה לתלמידים שמחפשים יוגה בתל אביב ומציע מגוון רחב של שיעורים למתרגלים בכל הרמות, כולל שיעורים למתחילים, בינוניים ומתקדמים.

ההתמקדות היא במתן מרחב מסביר פנים ומכיל למתרגלים לחקור את היתרונות של היוגה. המורים המנוסים של הסטודיו מציעים מגוון סגנונות, ויניאסה ואשטנגה, ומחויבים לעזור לתלמידים לפתח את התרגול שלהם בקצב שלהם.

בנוסף לשיעורי יוגה רגילים, הסטודיו מציע גם סדנאות ואירועים מיוחדים, כגון שיעורי מדיטציה ופרניאמה, קורסי מורים. האווירה הנעימה והאינטימית של הסטודיו יוצרת תחושת קהילה, ומתרגלים רבים חוזרים לסביבה התומכת והידידותית.

צוות המורים שלנו נבחר מתוך אמונה שתלמידי הסטודיו צריכים לקבל את מורי היוגה הטובים ביותר ל יוגה בתל אביב. צוות המורים המנוסה, המקצועי, הטוב והאישי נותן מענה ונותן את הלב לתלמידי הסטודיו מתוך אמונה בדרך היוגה והרצון לתת ולהעמיק הרגשה זו לתלמידיהם.

יוגה לבונטין הוקם על ידי נטע ברנע וגיא הליץ, זוג בחיים, מתוך אהבה ליוגה והאמונה שהמרחב הזה בלבונטין, הוא מקום טוב לעשות בו יוגה. נטע היא מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה וגיא מתרגל ומנהל את הסטודיו.