קורס מדריכי יוגה

קורס מדריכי יוגה

 200 שעות

אשטנגה וויניאסה

נטע ברנע

אוקטובר 2020

קורס מדריכי יוגה 200 שעות של יוגה לבונטין זו הזדמנות לשינוי דרך חיים, הזדמנות לצמיחה והתפתחות פיזית נפשית ורוחנית. כשאתה גדל כפרט, לומד על עצמך, מעמיק את התרגול שלך, ומהווה דוגמא לאחרים, אתה מתפתח למורה גדול ואדם טוב יותר באופן טבעי.

בין אם אתם מחפשים להעמיק את התרגול האישי שלכם או להכשיר עצמכם כמורים ולשפר את מיומנויות ההוראה שלכם קורס המורים יאפשר זאת ויתן לך את הידע, הביטחון והמיומנות ללמד בצורה אותנטית ולהעשיר את התרגול האישי.

מתוך הבנה שקורס המורים הוא תהליך בחרנו לאפשר למשתתפי הקורס לעבור את התהליך השלם ובנינו את הקורס כקורס שנתי, כדי לאפשר לכם להעמיק ולצאת מהקורס עם כל הכלים ועם מוכנות מלאה, פרח לא צומח בחודש, ועץ לא מלבלב תוך שלושה.

קורס מדריכי יוגה ייתן לך ארגז כלים להוראה מעשית. אתה תלמד ליישם את השיטה המתאימה ביותר למצבים שונים ולתלמידים שונים. תוענק לך חוכמה עתיקה המבוססת על מסורות עתיקות באופן מעשי ולא דוגמטי. הקורס יעמיק את תרגול היוגה שלך ויספק לך תובנות חדשות לחיים. הקורס יאפשר וילמד לקיים חיים עם ומתוך היוגה.

הקורס הוא מסע אישי לכל מי שעוסק בתהליך של בירור אישי– זמן להגברת מודעות עצמית והעמקת מערכת היחסים שלך עם התרגול שלך ועם עצמך באם אתה רוצה להפוך למורה או רק להעמיק את התרגול האישי. למי שרוצה להיות מורה וללמד, הגישה מכירה בכך שהיכולת להיות השראה לאחרים מגיעה מתוך התשוקה שאתה באמת מחזיק, מתוך עומק ההבנה שלך את התרגול, והיכולת שלך לתקשר ולהעביר הבנה זו לתלמידים שלך. 

קורס מדריכי יוגה לבונטין

תכנית הלימודים מבוססת על תורתו של קרישנמצ'ריה, במיוחד ממסורת אשטנגה ויניאסה, יחד עם אלמנטים מזן בודהיזם, איורוודה ונפש מודרנית ושיטות גוף. תחת ההוראה המעצימה של נטע, הוראה יצירתית, לב חם ואותנטי לחיים ואינטימיות עוטפת, תלמד לפתח את עצמך לתוך המורה שאתה רוצה להיות, ולצאת למסע של צמיחה אישית להבין ולעצב את מקומך בעולם.

לאחר סיום הקורס ועמידה בדרישות אתה זכאי לתעודת מורה ליוגה של יוגה לבונטין ושל yoga alliance ברמת 200 השעות (ryt-200).

קורס מורים בתל אביב, יוגה לבונטין 2018

לפרטים נוספים ולהרשמה

מה בוגרי הקורס מספרים:

תמר: מאז שהתחלתי את קורס המורים ביוגה לבונטין אני מחכה כל השבוע לחמש שעות שבין 12-17 בימי שלישי.
הקורס פתח בפני עולם חדש בו אני מתחילה להבין את המשמעות של טרנספורמציה של הגוף, הנשימה והתודעה.
התירגול המעשי וההעמקה בהבנה של התירגול עצמו , בשילוב עם עולם הבודהיזם והמיינדפולנס ממש משפר לי את איכות החיים ואת אופן ההתייחסות לאתגרי היום יום.
האווירה בקורס , נעימה ומהנה ומעודדת למידה ושיפור.
חיי היום יום שלי מאוד רחוקים מעולם היוגה ובעקבות הקורס אני ממש מרגישה חובה לחבר עוד אנשים עם שגרת יום דומה לשלי לתירגול יוגה לשיפור איכות החיים שלהם ושל הסובבים אותם.

יפית:הקורס היווה דרך משמעותית ומדהימה, הרגשתי ואני עדיין מרגישה התפתחות במובנים רבים ובמרחבים שהם מעבר לחלל הסטודיו ולתרגול הפיזי על המזרן.

מרגישה שהחכמתי רבות בכל הנוגע לעולם היוגה- במובן הנפשי, הפיזי, הפילוסופי וההיסטורי; ובעקבות זה הכרתי בעצמי מקומות חדשים. בזכות הלימוד הנדיב וההכוונה הטובה של נטע, והתמיכה של הקבוצה המעולה שלנו, אני ממשיכה ללמוד כל הזמן על עצמי ועל הסביבה שלי.

קורס המורים הוכיח לי שיוגה היא דרך חיים, אינסופית, שאם נתמיד ונעמיק בה החיים שלנו יהיו שמחים יותר 🙂

חוה: אחת המתנות הנהדרות שהענקתי לעצמי, שהחיים העניקו לי- היא מתנת תרגול אשטנגה יוגה בסטודיו לבונטין.
וטובה מכולן היא המתנה ללמוד בקורס מורי יוגה בהנחייתה החכמה, רגישה, מאפשרת, נושמת של נטע ברנע הנפלאה.
נטע מעניקה לנו (הקבוצה המעולה שהתאספה סביבה) מניסיונה ותבונתה.
בנדיבותה הרבה וצניעותה היא מפגישה אותנו עם מתרגלות מצוינות ומורות מקצועיות שפורשות לפנינו עולמות, ונותנת לנו מרחב אינסופי, לתרגל, להתנסות, לטעות, להשיל ולהבשיל.
צאו למסע הזה איתה. כל פסיעה בו טובה ומיטיבה.

דניאלה: קורס הכשרת מורים הייתה חוויה מדהימה עבורי – גם ברמה האישית וגם בתרגול. התכנים בקורס היו מרתקים והנגיעה בהם הייתה מעמיקה וחווייתית. התרגול שלי השתנה לחלוטין. הוא נמרץ, ממוקד ומספק הרבה יותר. אני ממליצה על הקורס בחום לכל מי שמרגיש/ה צורך להעמיק ולהביא את היוגה לאספקטים נוספים בחיים.